HAGBERG nodrošina pilna servisa apsaimniekošanas pakalpojumus visā Latvijā

DODIES UZ LEJU

Meklējat drošu un uzticamu partneri jūsu īpašuma uzkopšanai un apsaimniekošanai?
Te mēs esam!

DODIES UZ LEJU

Par Hagberg

Uzņēmums HAGBERG dibināts 2009. gadā un pārliecinoši kļuvis par vienu no vadošajiem telpu un teritoriju apsaimniekotājiem mūsu valstī. Mēs rūpējamies par vides sakārtotību iespējami efektīvā un dabai draudzīgā veidā.

Mēs nodrošinām savus pakalpojumus visā Latvijas teritorijā un jebkurā sezonā – no ikdienas uzkopšanas darbiem visa gada garumā līdz tādiem sezonāliem pakalpojumiem kā teritoriju apzaļumošana, zāles pļaušana, rudens lapu savākšana, sniega tīrīšana un teritoriju kaisīšana ar pretslīdes materiāliem.

Mūsu uzņēmuma nosaukums pauž mūsu attieksmi un nelokāmo raksturu – mēs strādājam uzticami, vienmēr tiecamies nodrošināt visaugstāko kvalitāti un rūpējamies par operatīvu, precīzu un savlaicīgu pakalpojumu izpildi.

Mēs augsti vērtējam jūsu laiku un rūpējamies par sakārtotu un patīkamu vidi, lai jūs varētu netraucēti īstenot savas idejas un sasniegt mērķus, pēc kuriem tiecaties.

Personāls

Visus HAGBERG pakalpojumus nodrošina pieredzējuši, atbildīgi un profesionāli darbinieki. Par sakārtotu vidi mūsu klientu īpašumos visā Latvijas teritorijā rūpējas jau vairāk nekā 300 darbinieku.

Savukārt mēs rūpējamies par labiem darba apstākļiem un regulāru prasmju un zināšanu pilnveidi īpašās apmācībās – mūsu darbinieki lieliski pārzina nozares specifiku un aktualitātes, modernākās iespējas, līdzekļus un risinājumus, lai varētu nodrošināt kvalitatīvu, klienta prasībām atbilstošu pakalpojumu un spētu atrisināt arī nestandarta situācijas.

HAGBERG prioritātes – augsta kvalitāte klientiem un labi apstākļi mūsu darbiniekiem.

Tehniskais
nodrošinājums

HAGBERG var lepoties ar plašu, uzņēmuma īpašumā esošu profesionālās tehnikas bāzi

Mūsu rīcībā ir mūsdienīga un pārbaudīta teritoriju uzkopšanas un tīrīšanas tehnika, speciālā traktortehnika, autotransports, dažādi instrumenti, profesionālie tīrīšanas līdzekļi un aprīkojums.

Zālāja pļaušanas, teritoriju birstēšanas, sniega tīrīšanas un pretslīdes materiālu kaisīšanas darbos izmantojam Kubota, Husqvarna, Walker, New Holland un Case traktorus un minitraktorus.

Telpu uzkopšanā un apsaimniekošanā izmantojam Cleanfix, Nilfisk un Karcher iekārtas. Pārzinām jaunākās tehnoloģijas un nemitīgi sekojam līdzi nozares aktualitātēm.

Kubota F3680
Lamborghini G40H
Kubota B2650
Kubota STV32
Kubota F3680
New Holland LS170
Husqvarna R316T AWD
Kubota F3680
Lamborghini G40H
Kubota B2650
Kubota STV32
Kubota F3680
New Holland LS170
Husqvarna R316T AWD

Individuāla pieeja
katram klientam

Mēs apzināmies, ka veiksmīgas sadarbības priekšnoteikums ir individuāla un elastīga pieeja ikvienam klientam, un to arī piedāvājam – uzsākot darbu jaunā objektā, rūpīgi izzinām klienta vēlmes un vajadzības.

Ņemot vērā klienta norādījumus un apvienojot tos ar mūsu pieredzi un zināšanām, piedāvājam individuāli pielāgotu risinājumu, ko vienmēr esam gatavi izpildīt visaugstākajā kvalitātē.

Kvalitatīvi izpildīti, mūsu darbi ir nemanāmi un neredzami – mēs vairojam apkārtējās vides harmoniju, lai jūs varat īstenot savas ieceres, par to nedomājot. Piedāvāsim izdevīgus sadarbības nosacījumus un atrisināsim arī nestandarta situācijas.

Responsibilities: 
Accounts payable, accounts receivable, genelar ledger, fixed assets, travel expenses accounting and other everyday accounting tasks according to Notwegian accounting regulations. 

Personal qualities: 
organized, accurate and focused, ability to learn fast, stress-resistant, selfgoing, motivated and positive person.

Professional requirements: 
university degree in accounting or relevant field, working experience preferably in a Scandinavian environment, good at Norwegian or other Scandinavian language, good computer and typing skills.

We offer: 
unc sapien, venenatis ac tincidunt et, laoreet a augue. Cras condimentum enim at sodales tincidunt. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis nunc sapien, venenatis ac tincidunt et, laoreet a augue. Cras condimentum enim at sodales tincidunt. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis nunc sapien, venenatis ac tincidunt et, laoreet a augue.