Visas aktualitātes

HAGBERG grupa turpina stabilo attīstību Latvijas tirgū

image HAGBERG_Moone_Oskars_Kalnins.jpg

05.09.2023.

HAGBERG grupas uzņēmumi turpina attīstīties, sasniedzot 9.5 miljonus šī gada pirmajos sešos mēnešos. Tas apliecina nepārtraukto izaugsmi Latvijas tirgū, nodrošinot pilna servisa rūpes par nekustamo īpašumu, tostarp īpašumu attīstīšanu, būvniecību un pārvaldīšanu.

2023. gada pirmajā pusgadā HAGBERG grupa ir uzrādījusi apgrozījumu 9,5 miljonu eiro apmērā, ko ir veicinājis pieprasījums pēc uzņēmumu sniegtajiem pakalpojumiem dažādos segmentos. Uzņēmumu darbība ir nesusi peļņu 903 000 EUR apmērā. Atzīstot infrastruktūras, personāla kompetenču un tehnoloģiju attīstības nozīmi, HAGBERG šajā periodā ieguldīja 853 000 EUR pamatlīdzekļos.

HAGBERG lepojas ar 940 kvalificētiem un uzticamiem darbiniekiem, kas ir uzņēmuma panākumu dzinējspēks. Uzņēmums turpina ieguldīt darbinieku attīstībā ar teorētiskām un praktiskām apmācībām, radot vidi, kas veicina profesionālo pilnveidi. Šī gada pavasarī durvis vēra HAGBERG Mācību centrs, kura būvniecība tika uzsākta 2021. gada nogalē. Mācību centra galvenais darbības mērķis ir darbinieku kompetenču attīstība un cilvēkresursu ilgtspēja.

Uzņēmums 2023. gada pirmajā pusgadā ir izveidojis vairāk nekā 50 jaunas sadarbības, nostiprinot savu pozīciju un paplašinot savu darbības lauku.

HAGBERG grupas saistītais uzņēmums SIA “HAGBERG Construction” pirmajā pusgadā noslēdza 11 būvniecības projektus, tostarp Finanšu ministrijas ēkas fasādes renovāciju, telpu atjaunošanu Valsts nekustamajiem īpašumiem piederošajās telpās Brīvības bulvārī 32, Latvijas Dzelzceļa staciju ēku fasāžu renovāciju Pārogrē un Ikšķilē u.c.

Šī pusgada rezultātos atspoguļojas HAGBERG grupas vienotā izpratne un vērtības, kuru kodolā ir kvalitatīva un mūsdienīga pakalpojuma sniegšana ar skatu uz ilgtspējīgāku, energoefektīvāku nākotni.

Ar 14 gadu laikā uzkrāto pieredzi, stratēģiskām partnerattiecībām un kvalificētu darbaspēku HAGBERG turpina augt un pilnveidot savu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

Foto: Oskars Kalniņš