Atpakaļ

HAGBERG piesaista 6 miljonus uzņēmuma attīstībai

image ofiss1.jpg

09.08.2022.

Pilna servisa apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG ir saņēmis finansējumu 6 miljonu apmērā no Swedbank, ko paredzēts izmantot uzņēmuma attīstībai, tostarp energoefektivitātes uzlabošanai.

Ar saņemto finansējumu ir plānots pabeigt jau iesāktā HAGBERG Mācību centra būvniecību, kur 1 200 kvadrātmetru platībā būs iespējams attīstīt un pilnveidot darbinieku prasmes. Tā atklāšana ir plānota nākamā gada sākumā. Papildus Swedbank piešķirtais finansējums ļauj arī realizēt nekustamā īpašuma “DZILNUPES” būvniecību un teritorijas labiekārtošanu, lai jau šī gada rudenī tur varētu uzņemt pirmos īrniekus. “DZILNUPES” ir pirmais energoefektīvais ciemats Pierīgā, kur pirmajā kārtā īrei būs pieejami 24 labiekārtoti dzīvokļi.

“Šis ir kvalitātes apliecinājums un uzticība mums kā uzņēmējam, kam viena no vadošajām Latvijas  kredītiestādēm nolemj piešķirt tik būtisku finansējumu. Savos 13 darbības gados esam apliecinājuši, ka esam uzticams partneris,” atklāj Ivars Lukaševičs, HAGBERG uzņēmuma īpašnieks un vadītājs.

“Atbalsts no Swedbank ļaus mums nostiprināt savu pozīciju apsaimniekošanas tirgū, kā arī turpināt īstenot uzņēmuma mērķi par kvalitatīvas un energoefektīvas dzīves telpas radīšanu.”

“HAGBERG” ir Latvijas uzņēmums, kas savā 13 gadu darbības laikā kļuvis par vienu no vadošajiem apsaimniekošanas nozares uzņēmumiem valstī ar vairāk nekā 800 speciālistu lielu komandu. 

Kā norāda Swedbank Mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītājs Jānis Zaļums: “Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji un komerctelpu īpašnieki arvien vairāk sāk rūpēties par saviem īpašumiem. Tāpēc pakalpojumu pievienotās vērtības radīšana kopā ar ilgtspējas virzienu ieņem būtisku lomu “HAGBERG” biznesa ikdienā. Abas minētās vērtības izpaužas augsta līmeņa biznesa standartos, patiesās rūpēs gan par saviem darbiniekiem, gan nemitīgi meklējot jaunus inovatīvus risinājumus saviem klientiem. Sniegtais finansējums mācību centra izveidei būs vērtīgs ieguldījums ne tikai uzņēmuma darbiniekiem, bet arī apsaimniekošanas nozares profesionalitātes un kompetenču celšanā.

Uzņemties pabeigt pirms vairākiem gadiem uzsākta, bet nepabeigta ciemata realizāciju ir ambiciozs un drosmīgs solis, tomēr ir liels prieks redzēt, ka “HAGBERG” profesionāļi ir spējuši saredzēt šādu iespēju. Tas ir arī lielisks piemērs citiem, kā var attīstīt un sakārtot apkārtējo vidi. 

Esam priecīgi redzēt, ka mūsu tehnoloģiju risinājumi attālināto pakalpojumu nodrošināšanā un finansējums ir noderīgi arī moderniem un strauji augošiem uzņēmumiem”.
 

Saņem HAGBERG jaunumus