Atpakaļ

HAGBERG sasniedz 7.5 miljonu lielu apgrozījumu

image ofiss_min.jpg

07.09.2022.

Pilna servisa apsaimniekošanas uzņēmuma SIA HAGBERG apgrozījums turpina pieaugt, sasniedzot 7.5 miljonus šī gada pirmajos septiņos mēnešos. Tas apliecina uzņēmuma nepārtraukto izaugsmi un attīstību Latvijas tirgū.

Septiņu gadu laikā HAGBERG apgrozījums ir ievērojami pieaudzis: 2015.gada pirmajos 7 mēnešos tie bija 1.3 miljoni, savukārt tādā pat periodā 2022.gadā – jau 7.5 miljoni.

Uzņēmuma lielākās izmaksas veido darbaspēks, kas 2022.gadā sastāda 57% no visiem ieņēmumiem. Bet esošie vairāk kā 800 darbinieki arī ir uzņēmuma lielākā vērtība. Tiek domāts gan par darbinieku kvalifikācijas celšanu, gan arī dažādām apmācībām, kas tiks organizētas topošajā HAGBERG Mācību centrā, tādējādi radot HAGBERG kā konkurētspējīgu spēlētāju darba devēju tirgū.

Šī gada pirmajos septiņos mēnešos uzņēmums ieguldījis 250 000 eiro pamatlīdzekļos, kas norāda par nepārtrauktu attīstību, turpinot atjaunot un papildināt tehnisko nodrošinājumu, kā arī inventāru.

No visiem šī gada ieņēmumiem 3 miljonus veido HAGBERG sniegtie telpu uzkopšanas pakalpojumi; 2.7 miljoni – teritoriju uzkopšana; savukārt 1.8 miljonus sastāda apsaimniekošanas pakalpojumi. Līdz šī gada augustam HAGBERG ir noslēdzis vairāk kā 80 jaunus sadarbības līgumus, no kuriem 13 līgumi  attiecināmi uz daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanu ar kopējo dzīvokļu skaitu - 811. Zīmīgi, ka daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanas sektorā HAGBERG šī gada pirmajos septiņos mēnešos sasniedzis tikpat lielu apgrozījumu, cik 12 mēnešos 2021.gadā. 

“Profesionāla komanda, nepārtraukta attīstība, kā arī spēja būt elastīgiem un ātri reaģēt šajā mainīgajā ārējā vidē ir tie priekšnosacījumi, kas ļauj mums kā uzņēmumam saglabāt un palielināt tirgus daļu telpu un teritoriju uzkopšanā un apsaimniekošanā ne tikai komercobjektiem, bet arī dzīvojamiem namiem,” atzīst Ivars Lukaševičs, HAGBERG uzņēmuma īpašnieks un vadītājs.

Saņem HAGBERG jaunumus