Atpakaļ

HAGBERG investē 2 miljonus eiro mācību centra izveidē

image Externaldesign_03.jpeg

24.05.2022.

Turpinot attīstīt savu industriālo kompleksu Mārupes novadā, esam uzsākuši mācību centra būvniecību, kas atbildīs nulles enerģijas ēkas konceptam.

Mācību centra būvniecība būs otrais posms HAGBERG industriālā kompleksa attīstībā, kas tika uzsākta 2018. gadā, uzbūvējot inovāciju un servisa centru, kur šobrīd arī izvietots uzņēmuma ofiss, dienesta viesnīca un tehniskā servisa ēka. Mācību centra 1200 kvadrātmetru platībā galvenais darbības mērķis būs darbinieku kompetenču attīstība un cilvēkresursu ilgtspēja. Tā atklāšana ir plānota nākamā gada sākumā. 

Mācību centrs, kas atradīsies Mārupes novadā, atbildīs nulles enerģijas kritērijiem, neradīs Co2 izmešus un būs aprīkots ar siltumsūkni un saules paneļiem. Tā izveidē plānots investēt 2 miljonus eiro.

“Klientu pieprasījums pēc kvalitatīva pakalpojuma turpina pieaugt, tāpēc HAGBERG attīstība ilgtermiņā tiek balstīta zināšanās un inovācijās. Vairāk nekā 12 gadu darbības laikā esam strādājuši pie dažādu inovāciju ieviešanas – mūsdienīgs un videi draudzīgāks uzkopšanas aprīkojums, klientu servisa modernizācija, izstrādājot īpašuma pārvaldīšanas aplikāciju, kā arī organizatoriskās inovācijas – iekšējās apmācību sistēmas, kvalitātes standarti un kontroles mehānismi u.c. Lai spētu 2 turpinātu nodrošināt un noturēt nemainīgi augsto pakalpojumu kvalitāti, mācību centra būvniecība ir loģisks nākamais attīstības solis,” atklāj Ivars Lukaševičs, HAGBERG uzņēmuma īpašnieks un vadītājs.

“Mācību centrs tiks būvēts pēc ilgtspējas principiem – paši celsim un paši to apsaimniekosim, nepatērējot tam liekus dabas resursus. Šo “zaļās prakses” pieeju plānojam īstenot arī citu nākotnes ieceru realizācijā.”

Saņem HAGBERG jaunumus