Sīkdatnes

HAGBERG izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes, lai pilnveidotu vietnes darbību.Plašāka informācija pieejama sadaļā Sīkdatņu politika.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Aptiprināt visas Aptiprināt obligātās Aptiprināt izvēlētās
Visas aktualitātes

Kopš pavasara par Tukuma pilsētas teritoriju rūpējas HAGBERG

image Tukums_AnnijaEgle.jpg

18.09.2023.

Sākot ar šī gada 1. martu par Tukuma pilsētas administratīvās teritorijas uzturēšanas un labiekārtošanas darbiem gādā pilna servisa apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG, kas ir viens no vadošajiem telpu un teritoriju uzkopšanas uzņēmumiem Latvijā.

Izmantojot jaunu, modernu tehniku un inventāru, HAGBERG komanda 13 darbinieku sastāvā ikdienā nodrošina Tukuma pilsētas ielu, gājēju celiņu un laukumu uzkopšanu. Šobrīd arī notiek intensīva zāles pļaušana un pilsētas zaļo zonu laistīšana. Paralēli ir uzsākta bērnu rotaļlaukumu mitrā tīrīšana, kam sekos visu pilsētas autobusa pieturu mazgāšana. Tāpat HAGBERG rūpējas par pilsētas arhitektūras mazo formu un pieminekļu kopšanu, kā arī aktīvās atpūtas laukumu un mežaparku attīrīšanu. 

Sadarbojoties ar Tukuma novada pašvaldības Komunālās nodaļas vadītāju Andri Kalnozolu, tiek rūpīgi izstrādāts darbu plāns katrai nedēļai. Sniegto pakalpojumu kvalitātes kontroles nolūkos HAGBERG savā darbībā ir ieviesis ģeotelpisko datu pārvaldības rīku “pIGIS”, kas ļauj precīzi plānot un koordinēt veicamos uzdevumus, kā arī to izpildi. Savukārt klients ar šī rīka palīdzību jebkurā laikā var uzskatāmi redzēt katrā lokācijā paveiktos darbus, jo tie tiek fiksēti ar fotoattēliem. 

Gādājot par skaistāku pilsētu, pirmo trīs mēnešu laikā HAGBERG dārznieki ir iekopuši gan košas puķu dobes, gan citus apstādījumus pilsētas laukumos un skvēros, vadoties pēc Tukuma novada Domes ainavu arhitektes Maijas Fogeles iecerēm un idejām.  Tāpat ikdienā HAGBERG veido un apkopj kokaugus, puķu traukus un ielu apstādījumus. Sākoties rudenim, tiks stādītas rudens puķes, kā arī ieziemoti augi. 

14 darbības gadu laikā HAGBERG ir izveidojis veiksmīgu sadarbību arī ar citu pilsētu pašvaldībām, tai skaitā Rīgas domi, Talsu pilsētu, Mārupes novadu, Ķekavu. “Lai gan līdzšinējā darbībā esam uzkrājuši lielu pieredzi dažādu pilsētas vides jautājumu risināšanā, tomēr katrā pilsētā ir sava specifika, kas rada izaicinājumus,” uzsver Ivars Lukaševičs, HAGBERG vadītājs, piebilstot:

“Juridiski “HAGBERG” atrodas Mārupes novadā, tomēr visi ikdienas apsaimniekošanā iesaistītie darbinieki ir Tukuma novada iedzīvotāji, kuri iegulda milzu pūles, lai pilsēta būtu tīra un sakopta.

Šo trīs mēnešu laikā mums ir izveidojusies arī konstruktīva sadarbība ar Tukuma novada domi. Ir daudz vieglāk risināt jautājumus, ja abas puses izprot, ka faktiski mēs esam partneri, lai sniegtu kvalitatīvu pakalpojumu Tukuma pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.”

Foto: Annija Egle