Sīkdatnes

HAGBERG izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes, lai pilnveidotu vietnes darbību.Plašāka informācija pieejama sadaļā Sīkdatņu politika.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Aptiprināt visas Aptiprināt obligātās Aptiprināt izvēlētās
Visas aktualitātes

SIA TERMEX pievienojas HAGBERG

image IMG_8626.jpg

31.07.2023

SIA TERMEX ir pievienojies HAGBERG uzņēmumu grupai un turpmāk pārstāvēs un attīstīs tās inženiertehnisko servisu.

SIA TERMEX ar savu pieredzi inženiersistēmu uzturēšanā, apkalpošanā un izbūvē ļaus stiprināt HAGBERG pozīciju tirgū, piedāvājot ne tikai nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un uzkopšanas pakalpojumus, bet pilna servisa rūpes par īpašumu, tostarp ēku energoefektivitātes paaugstināšanas risinājumus, ēku renovāciju un būvniecību, kā arī teritoriju labiekārtošanu.

Šīs izmaiņas neietekmēs uzņēmuma esošās juridiskās personas statusu, saistības, kā arī komandu.

Šis ir nozīmīgs solis HAGBERG attīstībā. Pieprasījums pēc kvalitatīva, pilna servisa pakalpojuma saglabājās nemainīgi augsts, tāpēc TERMEX komandas pievienošanās ar teju 100 kvalificētiem speciālistiem ir neatsverama,” atzīst Ivars Lukaševičs, SIA “HAGBERG” uzņēmuma īpašnieks un vadītājs, uzsverot: “Ar savas pozīcijas nostiprināšanu Latvijas tirgū, mēs speram arī būtisku soli, lai nākotnē spētu radīt eksportspējīgu pakalpojumu.”