Sīkdatnes

HAGBERG izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes, lai pilnveidotu vietnes darbību.Plašāka informācija pieejama sadaļā Sīkdatņu politika.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Aptiprināt visas Aptiprināt obligātās Aptiprināt izvēlētās
Visi projekti

HAGBERG birojs

Periodā no 2017. gada jūlijam līdz 2018. gada novembrim pēc arhitekta Gunta Ziņģa izstrādātā projekta veicām HAGBERG biroja ēkas būvniecību “Ozolkalni B”, Mārupes novadā. Tika veikta ēku izbūve, t.sk. dekoratīvās fasādes izbūve, kā arī iekštelpu remontdarbi un inženiertīklu izbūve. Šobrīd ēka kalpo par modernu, funkcionālu un ērtu darba vidi HAGBERG administrācijas darbiniekiem.

Biroja ēka atrodas piepilsētas vidē – starp industriālu teritoriju un bērzu birzi. Lakoniskā, angāra tipa ēkas forma iekļaujas apkārtējā ainavā, savukārt iekštelpās esošie augi ienes dzīvīgumu biroja vidē. Funkcionāli ēkai piemīt viss mūsdienu birojam nepieciešamais. Tajā ir dažāda lieluma apspriežu un darba telpas, klusā telpa, atpūtas zona un virtuve ar terasi.

2020. gada oktobrī 25. reizi tika pasniegta Latvijas Arhitektūras gada balva, kas ir augstākais novērtējums Latvijas arhitektūrā. Pieteikumu balvai pieteica arī arhitekta Gunta Ziņģa radītais HAGBERG birojs, kas tika izvirzīts kā viens no 9 nominatiem 50 pieteikumu konkurencē.

“Nominācija balvai bija liels pagodinājums un vēl lielāks prieks, ka HAGBERG birojs bija vienīgā biroja ēka starp izvirzītajiem nominantiem,” uzsver HAGBERG īpašnieks Ivars Lukaševičs.

Foto: Madara Gritāne