Sīkdatnes

HAGBERG izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes, lai pilnveidotu vietnes darbību.Plašāka informācija pieejama sadaļā Sīkdatņu politika.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Aptiprināt visas Aptiprināt obligātās Aptiprināt izvēlētās
Visi projekti

HAGBERG Park

Projekts “HAGBERG Park” ir sākuma stadijā un atrodas Mārupē. Tā izstrādātājs ir arhitektūras un dizaina birojs “Goodpattern”. Projektā ir paredzētas 18 ēkas, tostarp īres dzīvojamie nami, vairākas biroju ēkas un tehniskā ēka. Ozolkalnu māju apsildīšanai tiks izmantoti siltumsūkņi kombinācijā ar kamīnu un rekuperatoru. Teritorija būs labiekārtota un nodrošināta ar koplietošanas parku un paviljoniem, kuriem katram ir noteikta funkcija – kopradei, ēdināšanai, sportošanai un atpūtai.

Teritorijā ir paredzētas autostāvvietas cilvēkiem ar kustību traucējumiem un elektro automobiļu uzlādes vietas. Tiks ierīkots centrālais, apbraucamais ceļš, kas sadalīts divās daļās - viena daļa velosipēdistiem un skrituļotājiem, otra - gājējiem, kā arī taciņu tīkls, pa kuru būs izeja uz mežu. 

Projekta izstrādē tiek radīta ne tikai fiziska, bet arī estētiska vērtība – segumi un materiāli apzināti izvēlēti to dabīgajos, gandrīz baltos toņos, lai krāsu atstātu tikai dabai.

Vizualizācijas: Guntis Ziņģis | GoodPattern