Par HAGBERG

Ilgtspējīgas rūpes par jūsu īpašumu! Jau vairāk nekā 1000 klientu izvēlējušies HAGBERG – inovatīva, uzticama un atklāta apsaimniekošana

13+

Gadus
apsaimniekošanas nozarē

Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG 13 gadu laikā kļuvis par vienu no vadošajiem apsaimniekošanas nozares uzņēmumiem valstī ar vairāk nekā 800 darbiniekiem un 1000 klientiem.

Uzzināt vairāk

HAGBERG ir pašmāju uzņēmums ar pasaules līmeņa biznesa standartiem un vērienu, kas savu darbību aizsāka 2009. gadā ar ideju mainīt apsaimniekošanas nozari Latvijā un radīt mūsdienīgu pakalpojumu.

HAGBERG darbības mērķis ir atvieglot iedzīvotāju un uzņēmumu ikdienu, ļaujot mums rūpēties par klientu īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldību. Mērķtiecīgi attīstām savu pakalpojumu kvalitāti un piedāvājumu, kā arī paplašinām to pieejamību Latvijā, par ko liecina darbinieku skaita un uzņēmuma finanšu apgrozījuma stabilais pieaugums gadu no gada.

Nosaukums HAGBERG veidojies no angļu valodas vārda “hug” (apskāviens) un vācu valodas vārda “berg” (kalns), kur centrā ir rūpes par klientu, tiecoties nodrošināt visaugstākās kvalitātes pakalpojumu – ikvienam pieejamu, uzticamu un precīzu. Līdz ar rūpēm par klientiem HAGBERG prioritāte ir arī motivējoša un droša darba vide uzņēmuma darbiniekiem.

Nosaukums atspoguļo gan uzņēmuma misiju – nodrošināt vislabāko pakalpojumu kvalitāti saviem klientiem, gan arī vīziju – būt par vadošo uzņēmumu Latvijā īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas, telpu un teritoriju uzkopšanas sfērā un nākotnē eksportēt HAGBERG pakalpojumu.

Uzņēmuma tehniskās atbalsta bāzes un reģionālie darbinieki Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē ļauj nodrošināt pilna servisa apsaimniekošanas pakalpojumus klientiem visā Latvijā un visa gada garumā. Jau vairāk nekā 1000 klientu izvēlējušies HAGBERG par savu apsaimniekošanas pakalpojumu partneri – gan privātie uzņēmumi, gan valsts un pašvaldības iestādes, gan daudzdzīvokļu dzīvojamo māju attīstītāji un iedzīvotāji.

Par klientu īpašumiem ikdienā rūpējas vairāk nekā 800 zinoši un profesionāli darbinieki. Lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu klientiem, katru jauno darbinieku apmācām par to, kā tiek izmantotas tehnoloģijas, ieviesti pakalpojumu standarti, kā arī sagatavojam praktiskajam ikdienas darbam. Pilnveidojot darbinieku apmācību procesu, kā arī pakalpojumus, mūsu iecere ir tuvāko divu gadu laikā izveidot pašiem savu inovāciju un mācību centru. Tas HAGBERG ļaus ne tikai paplašināt savu darbības apmēru un noturēt nemainīgi augsto pakalpojumu kvalitāti, bet arī veicināt apsaimniekošanas nozares un profesiju prestižu.

HAGBERG ir celmlauzis apsaimniekošanas nozarē, kas nosaka jaunus pakalpojumu kvalitātes standartus, piedāvājot modernus un inovatīvus apsaimniekošanas pakalpojumus. Līdz ar investīcijām attīstībā ikdienā regulāri izvērtējam ne tikai pakalpojumu kvalitāti, bet arī kopējo uzņēmuma pārvaldību un tās atbilstību Kvalitātes vadības sistēmai ISO 9001:2015, vienlaikus nemitīgi pilnveidojot uzņēmuma darbību.

800+

Profesionālu
darbinieku

HAGBERG spēks ir tā komanda – profesionāļi, kuri stāv aiz katras uzņēmuma idejas, darbības un inovācijas. Vairāk nekā 800 mūsu darbinieku ik dienas rūpējas par sakoptu un drošu vidi klientu īpašumos.

Lasīt vairāk

Vērtības

  • Kvalitatīvi

    nosakām pakalpojumu sniegšanas kvalitātes standartus un virzām nozares pārmaiņas, izmantojot inovatīvus risinājumus

  • Mūsdienīgi

    nodrošinām efektīvu, ērtu un atklātu apsaimniekošanu, apvienojot HAGBERG profesionāļu pieredzi un jaunāko tehnoloģiju iespējas

  • Videi draudzīgi

    ticam, ka labu rezultātu iespējams sasniegt, nekaitējot videi, kurā paši dzīvojam

Pakalpojumi

HAGBERG – uzticams un inovatīvs apsaimniekotājs. Piedāvājam pilna servisa apsaimniekošanu dažādām klientu vajadzībām.